Kuchyně na míru

Ve firmě Interiéry Pröschl se poslední světové trendy v oblasti kuchyňského nábytku prolínají s tradičními postupy při výrobě kuchyní na míru.

Každá kuchyň na míru je jedinečný kus nábytku, který je vyroben přesně podle představ zákazníka. Naše kuchyně jsou navrženy tak, aby perfektně zapadaly do interiéru a celkového pojetí vašeho domova. Proto nabízíme i zcela speciální typy kuchyní.

Můžeme nabídnout nadčasový design a citlivé spojení tradičních materiálů jako masivní dřevo s moderními ušlechtilými materiály jako kov, sklo nebo kámen. Atraktivní materiály, např. vysoce lesklé laky nebo přírodní dýhy, dodávají našim kuchyním na míru originální vzhled s puncem luxusu.

Používáme vysoce kvalitní kování od cenově nenáročných modelů, až po kování světových značek jako BLUM nebo HETTICH. Pracovní desky našich kuchyňských linek jsou vyrobeny z materiálů CORIAN, VARICOR nebo z cenově dostupné postformingové desky. Nabízíme samozřejmě pracovní desky z celé řady dalších materiálů.

Naše truhlářství se nachází mezi Ostravou, Opavou a Hlučínem. Vaši novou kuchyni na míru vám ale dodáme v rámci celé ČR.

 

Potřebujete
poradit?
608 954 450