Kuchyně na míru Hlučín

Kuchyně na míru z dílny studia Interiéry Pröschl jsou srdcem každé domácnosti. Vyrábíme kuchyně na míru, ve kterých se budete cítit jako profesionální šéfkuchař. Nejlepší kuchyně je ta, ve které vám vše dokonale padne do rukou.

Naši zkušení návrháři vyslechnou vaše představy a najdou nejlepší možné uspořádání nové kuchyně na míru vaší domácnosti. Potom vytvoří 3D návrh vaší nové kuchyně včetně kalkulace.

Naše zakázky nejčastěji realizujeme v Hlučíně a okolí, ale přijedeme za vámi kamkoliv v rámci ČR. Vybrat si u nás můžete z mnoha desítek vzorů (u laminovaných kuchyní), barev a materiálů včetně kování. Nabízíme levnější modely kování, ale také vybrané designové modely známých výrobců.

Oslovte naše designéry pro vytvoření nezávazné poptávky. Rádi za vámi přijedeme a vytvoříme návrh vaší nové kuchyně na míru přímo u vás doma. Vaše náročné individuální požadavky jsou pro nás výzvou a i díky nim neustále zlepšujeme kvalitu našich služeb. Nabízíme také výrobu nábytku na míru do celého interiéru.

Ukázka realizací

Přehled všech realizací

Potřebujete
poradit?
608 954 450