Moderní kuchyně

Při realizaci moderní kuchyně na míru uplatňujeme poslední světové trendy z oblasti moderního kuchyňského nábytku. Každá námi vyrobená kuchyně je originál, který je vyrobený pro konkrétního klienta a daný interiér. Na našich stránkách realizací se můžete inspirovat. Máme velké množství nápadů, které pro Vás můžeme zrealizovat. Kontaktujte nás a využijte našich profesionálních služeb.

Nadčasový design, použití atraktivních materiálů – přírodní dýhy, laků ve vysokém lesku a ostatních ušlechtilých materiálů (kámen, sklo, nerez, hliník…), dodávají našim kuchyním punc výjimečnosti a luxusu. Vysoká kvalita zpracování a kvalitní kování světových značek BLUM, HETTICH, HÄFELE a dalších, jsou důležitým předpokladem pro dokonalý vizuální vjem a dlouhou životnost kuchyně.

Nejexponovanější částí kuchyňské linky je bezesporu pracovní deska. V naší nabídce máme ekonomické postformingové desky, kompaktní bezespáré materiály jako je CORIAN, VARICOR, přírodní kámen (žula) a TECHNISTONE, který je pro své mimořádné vlastnosti ideálním materiálem pro kuchyňskou desku.

Dlouhodobým trendem v návrhářství interiérů je propojení kuchyně s ostatním obytným prostorem. Pro tyto interiéry Vám ve stejném designu vyrobíme obývací pokoje, jídelny, vestavěné skříně a ostatní nábytek.

Naše moderní kuchyně vybavujeme kuchyňskými spotřebiči všech značek.

Jaké typy moderní kuchyně Vám vyrobíme?

  • Dýhované kuchyně
  • Lakované kuchyně
  • Kuchyně ve vysokém lesku

Realizované Moderní kuchyně

Potřebujete
poradit?
608 954 450