Rekonstrukce kuchyně

Potřebuje vaše kuchyňská linka oživit? Při vaření neustále přecházíte po kuchyni s jídlem a kuchyňským náčiním? Je vaše stará kuchyně jednoduše nepraktická? Nejvhodnější řešení pro tyto případy je rekonstrukce kuchyně.

Rekonstrukce kuchyně zpravidla začíná vytvořením návrhu vaší nové kuchyně. Většina zájemců o rekonstrukci zjišťuje, že jejich představy žádná z běžně dostupných řešení kuchyňských linek nesplňuje. Pokud ano, je situace o dost jednodušší a většinou se rekonstrukce omezí jen na výměnu kuchyňské linky, popřípadě úpravu inženýrských sítí.

Častější scénář rekonstrukce kuchyně zahrnuje stavební a bourací práce, výměnu rozvodů vody, elektřiny a plynu. Velmi často se souběžně s kuchyňskou linkou mění také podlahy a barva zdí. To vše představuje citelný zásah do chodu domácnosti.

Studio Interiéry Pröschl připraví plán rekonstrukce vaší kuchyně a postará se také o její kompletní realizaci. Vyrábíme designový nábytek a kuchyňské linky na míru. Navrhneme pro vás vaši novou kuchyni, přeneseme vaše představy na papír a náš realizační tým se postará o následnou rekonstrukci kuchyně včetně bouracích a zednických prací.

Co by vás mělo zajímat při rekonstrukci kuchyně?

Návrh vaší nové kuchyně vám vyrobí kdekdo. Jak ale poznáte kvalitní firmu, která přání svých zákazníků umí převést do reality a dodat kvalitní práci?

  • Podívejte se na reference a ukázky hotových prací a vyžádejte si kompletní informace o materiálech, které jsou použity při výrobě kuchyňské linky.
  • Kvůli špatnému návrhu kuchyně můžete až po samotné montáži zjistit, že jsou nešikovně umístěné elektrické zásuvky, od sporáku musíte přebíhat na druhou stranu kuchyně pro suroviny a kvůli kontrole potravin v troubě se musíte ohýbat až k zemi.
  • Zodpovědná firma připraví plán rekonstrukce kuchyně a dodá vám chytré prostorové řešení tak, abyste měli vše při ruce. Každý krok rekonstrukce s vámi pověřený pracovník kuchyňského studia musí do detailu probrat, protože mnohé firmy do svých cenových kalkulací nezapočítávají cenu montáže a zapojení spotřebičů v kuchyni. Ověřte si, jestli je firma schopna dodat kuchyňskou linku a provést i její kompletní montáž včetně případných obkladačských prací a zapojení rozvodů vody, elektřiny popř. plynu.
  • Některé firmy pověřují zapojením elektrospotřebičů a plynových spotřebičů své zaměstnance, kteří jsou často truhláři či zedníci. Studio Interiéry Pröschl disponuje realizačním týmem designérů a nábytkářů a spolupracujeme také s osvědčeným elektrikářem, pokladačem, zedníkem a plynařem. Zajistíme kompletní rekonstrukci kuchyně včetně revize elektrických a plynových spotřebičů.
  • Firma by v ideálním případě měla po rekonstrukci kuchyně zajistit odvoz stavebních materiálů a sutě a zajistit ochranu stávajících podlahových krytin, pokud se neodstraňují. I na toto myslíme.
  • Každá práce a zakázka musí být ošetřena smluvně.

Máme přehledné a férové smlouvy, které obsahují veškeré informace, které potřebujete.

Ukázka realizací

Přehled všech realizací

Potřebujete
poradit?
608 954 450