Realizace rustikální kuchyně Havířov Další projekty:

Tato velkoryse řešená luxusní rustikální kuchyně je naší největší realizovanou kuchyní. Základním požadavkem klienta, bylo dodržení konceptu interiéru domu a použití kvalitních materiálů.

Hlavním materiálem této kuchyně na míru je mořený dubový masiv, který je na dvířkách a římsách horních skříněk. Ostatní pohledové části této kuchyňské linky jsou z přírodní dubové dýhy. Pracovní deska této kuchyně je z TECHNISTONE TAURUS GOLD, který splňuje veškeré požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Další realizace z TECHNISTONE naleznete na stránkách moderní kuchyně. Bezproblémový přístup do všech skříněk zajišťuje kování BLUM s doživotní zárukou.

Při zaměřování této kuchyně vyšlo najevo velmi nepřesné vyzdění výklenku (byly rozdílné jak úhly, tak délky). Ve výklenku je umístěná varná deska s troubou. Naše zakázková výroba nábytku není limitována výrobou standardních rozměrů skříněk. Daný problém jsme vyřešili vyrobou atypických rozměrů a zároveň jsme zachovali důležitou symetrii celého prostoru.

Zavolejte nám: 608 954 450

Napište nám

Potřebujete
poradit?
608 954 450