Realizace interiéru Ostrava Další projekty:

Kompletní interiéry, které máme možnost realizovat, jsou pro nás vždy velkou výzvou. Projektovou dokumentaci k této zakázce dodal investor. Celý interiér tvoří kompaktní celek, jehož součástí je moderní kuchyně na míru, která vysokýmí skříněmi nahrazuje příčku a předěluje obývací a vstupní prostor. Ze vstupní strany této nábytkové sestavy jsou vestavěné skříně, které plní funkci botníku. Interiérové dveře jsou zakomponovány do plošného dýhovaného obkladu stěn. Celé zádveří pak uzavírají posouvací skleněné dveře.

V interiéru jsou tři základní materiály. Přírodní jasanová dýha, vysokotlaký laminát v barvě slonové kosti, který je na pohledových plochách kuchyňské linky a dubová podlaha. Pracovní deska této kuchyně je ze slezské žuly. Zajímavým prvkem v tomto interiéru je sádrokartónová římsa, která je ukončena dřevěným jasanovým profilem.

Profesionálně řešené a realizované interiéry se stávají hodnotnými originálními díly. Jejich realizace je daleko složitější než “jen ustavení nábytku“. Je třeba promyslet a vyrobit spoustu detailů, které na sebe navazují a mají v celé koncepci svůj vlastní význam.

Zavolejte nám: 608 954 450

Napište nám

Potřebujete
poradit?
608 954 450