O nás

Firma Interiéry-Pröschl působí v Moravsko-Slezském regionu od roku 1995. V začátcích naší existence jsme se specializovali na výrobu nábytku z masivního dřeva pod jménem Martin Pröschl – Garant masiv. V roce 2004 jsme změnili výrobní sortiment a také název firmy, který nyní více vypovídá o naši současné činnosti.

Za léta praxe jsme nasbírali obrovské zkušenosti. Vyrábíme kuchyně na míru, veškerý nábytek a kompletní bytové interiéry.

Nejsme limitováni žádnou modelovou řadou. Každé dílo tvoříme pro konkrétní osobu a daný prostor. Hledáme stále lepší, dokonalejší řešení a neustále vymýšlíme nové kombinace a detaily. Pracujeme hlavně jako realizační firma a jsme schopni zhotovit i váš předem připravený projekt. Vyberte si k zhmotnění vašich snů spolehlivého partnera, který vám zaručí dokonalý servis.

Slova majitele

"Každá činnost, kterou dělám s nadšením a radostí mi přináší vnitřní uspokojení a dobrý pocit. Je příjemné, když se mohu ohlédnout a vidět za sebou práci, za kterou se ani po letech nemusím stydět. Ovšem stejně důležitý je pohled dopředu. Na začátku je nápad. Myšlenka, kterou je třeba rozvinout a dát ji reálnou podobu. Je velmi vzrušující zúčastnit se proměny, na jejímž konci se zrodí nový životní prostor."

Potřebujete
poradit?
608 954 450