Partneři

 

Profesionální čistící stroje Kärcher - Půjčovny Ekolux

Sháníte kvalitní čistící stroje pro vyčištění koberců a podlah? Půjčovny Ekolux v Praze a okolí nabízí špičkové stroje na čištění koberců, podlahové mycí stroje Kärcher a další profesionální vybavení pro čistotu domova i pracoviště.

 

Vinylové podlahy – populární volba pro váš interiér

Chcete-li kvalitní podlahu s jedinečným designem, mimo jiné inspirovanou kůží, břidlicí a dřevem, která má přirozeně vypadající strukturovaný povrch vyrobený nejmodernější technologií. Pak volte vinylové podlahy PERGO. Vinylová podlaha PERGO je měkká na dotek a příjemná na chůzi. Je také nesmírně odolná, zachová si svůj elegantní vzhled po dlouhou řadu let. Odolnost proti vlhkosti , ohnivzdornost, antistatické vlastnosti a antialergické vlastnosti to vše je charakteristické pro vinylové podlahy PERGO. Tyto kvalitní podlahy mají jednoduchou údržbu – vrstva PUR je činí odolnými vůči špíně a umožňují čištění bez námahy. Instalace vinylové podlahy je možné provádět dvěma způsoby - lepením na podklad, nebo jako plovoucí pomocí CLICK systému.

 

NATURMATRACE - POCTIVÉ MATRACE ČESKÉHO VÝROBCE

Internetový obchod NaturMatrace.cz nabízí širokou nabídku zdravotních matrací vyrobených z vysoce kvalitních materiálů. V sortimentu zboží naleznete latexové matrace, matrace pur pěna, matrace z líné pěny, matrace ze studené pěny a lamelové rošty. Využijte možnosti výroby atypické matrace na míru a bezplatné dopravy.

Potřebujete
poradit?
608 954 450